Вартість кастрації кота у ветеринарному Центрі «Гранд Плюс» – 1400 грн. У вартість кастрації входять послуги медичного персоналу, загальний аналіз крові, який виконується перед операцією, для того, щоб переконатися, що тварина клінічно здорова, медикаменти та післяопераційне спостереження за котом у стаціонарі. У нашій клініці така операція виконується в умовах сучасної абсолютно стерильної операційної, що не потребує застосування антибіотиків у післяопераційному періоді. Ми також можемо організувати за бажанням клієнтів доставку тварини до клініки і назад. Вартість доставки залежить від відстані та обговорюється окремо.

Записатися на кастрацію кота та отримати рекомендації щодо підготовки тварини до кастрації Ви можете за телефонами:

Кастрація котахірургічна операція, за якої видаляються сім’яники. Кастрація кота проводиться під загальним наркозом та є відпрацьованою практично безпечною операцією. Після кастрації кота того ж дня тварина вже нормально ходить, а наступного дня нормально їсть.

Причиною кастрації котів є різкий запах анальних залоз, секрет яких разом із статевими гормонами та сечею кіт залишає у вигляді міток на своїй «території». Інша причина кастрації кота, який живе в будинку і вільно гуляє на вулиці, — навіть не мітки, а бійки між самцями та можливість попадання тварини під автотранспорт.

кастрація кота

Чи потрібно каструвати кота?

Перш ніж купувати тварину, чітко визначте, навіщо Ви це робите. Якщо Ви хочете займатися розведенням, то для того, щоб кіт не мітив, Вам необхідно буде забезпечити його достатньою кількістю кішок. З цією метою доведеться вчасно подбати про виставкову кар’єру та рекламу тварини. Але навіть повноцінне статеве життя не гарантує відсутність запаху у квартирі. Якщо Вам потрібна тварина просто “для душі” – заздалегідь підготуйте себе до того, що котика, швидше за все, доведеться каструвати.

Щоб кіт залишався у добрій формі після кастрації потрібно відповідально поставитися до вибору ветлікаря. Після операції необхідно стежити за дієтою кота і більше грати з ним, щоб забезпечити його достатнім фізичним навантаженням.

У якому віці краще каструвати кота?

Процедуру кастрації кота найкраще проводити у ранньому віці (в ідеалі 7-8 місяців) з метою вирішення проблеми комфортного співіснування власника та кота в одному будинку. Статеві чоловічі гормони (андрогени) виробляються насінниками тільки до повного статевого дозрівання. Надалі андрогени виділятимуться ще й гіпофізом та наднирниками. Тому кастрація кота віком після року не дає стовідсоткової гарантії придушення статевих інстинктів кота. Приблизно 5% котів, кастрованих у віці після року, все одно продовжують мітити територію та просити кішку.

Небезпека існує тільки при кастрації старих тварин, коли організм вже не молодий, і є значний ризик ускладнень під час виходу з наркозу. Крім того, у разі застосування наркозу старій тварині вкрай бажано проконсультуватися з кардіологом. У цих випадках рішення про операцію слід приймати на підставі даних лабораторної діагностики сечі та біохімічних досліджень крові.