Особливе місце у ветеринарному Центрі «Гранд Плюс» посідає хірургічне лікування тварин. Цілий ряд хвороб та травм тварин лікують виключно хірургічними методами. У клініці є стерильна операційна, оснащена сучасним лікувально-діагностичним обладнанням та інструментами. Для спостереження та догляду за тваринами після операції є цілодобовий стаціонар, де створені всі умови для якнайшвидшого одужання Ваших вихованців.

Хірургічна ветеринарна допомога тваринам

Хірурги нашої ветеринарної клініки мають великий досвід практичної роботи, є постійними учасниками міжнародних конгресів та конференцій, ведуть наукові розробки у галузі хірургії дрібних домашніх тварин.

У нашій клініці виконуються такі види хірургічної ветеринарної допомоги:

  • Черевна хірургія (операції органів черевної порожнини);
  • Ортопедичні та травматологічні операції (переломи різної складності, вивихи суглобів, остеосинтез різної категорії складності, корекція дисплазії тазостегнового суглоба);
  • Пластична хірургія;
  • Нейрохірургія;
  • Торакальна хірургія (операції органів грудної порожнини);
  • Урологічні операції;
  • Загальна хірургічна практика;

У ветеринарному центрі «Гранд Плюс» проводяться планові та екстрені хірургічні операції. Екстрені та термінові операції виконуються цілодобово.

На планову операцію необхідно записатися по телефону та отримати консультацію спеціаліста ветеринарної клініки щодо підготовки тварини до операції. У клініці проводиться скринінгове обстеження серцевої діяльності котів та собак перед операцією.

Хірургічні маніпуляції вдома у власників тварин

Викликаючи ветеринарного лікаря додому, слід пам’ятати, що різновид хірургічних маніпуляцій вдома обмежена. Це з тим, що з складних хірургічних операцій необхідне різноманітне устаткування й медикаменти. Однак, вдома можна здійснювати огляд та консультацію клієнтів, а також надавати екстрену допомогу при травмах тварин.

Якщо буде потрібне серйозне оперативне втручання, ми направимо Вас для консультації та проведення оперативного лікування до ветеринарного центру «Гранд Плюс». Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу та підтримку. (Всі хірургічні операції виконуються тільки в межах ветеринарної клініки).