Терапевтичне обстеження тварин

Ветеринарна терапія – один із основних розділів надання допомоги тваринам, що полягає в огляді, проведенні обстеження, клінічних аналізів, лікувальних процедур, постановці діагнозу.

Терапевтичне відділення нашої клініки цілодобово веде прийом пацієнтів. У нас працюють досвідчені фахівці, які мають сучасне медичне діагностичне обладнання — кардіограф, УЗД, рентген. У клініці проводяться цитологічні, мікроскопічні та гістологічні дослідження. Щодня на прийом можна потрапити за попереднім записом або у порядку живої черги.

Ветеринарний центр «Гранд Плюс» займається профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб:

  • дихальної, серцево-судинної, сечовидільної систем,
  • шлунково-кишкового тракту,
  • репродуктивних органів,
  • опорно-рухового апарату,
  • ендокринної системи
  • та інших…

Лікар терапевтичного відділення проведе консультацію щодо годування, утримання та догляду за вашим вихованцем, що допоможе зберегти та підтримати його здоров’я. Лікар проведе вакцинацію та розповість про профілактику різних інфекційних та паразитарних хвороб, у тому числі загальних для людини та тварин, оформить ветеринарну книжку тварини, здійснить електронне чіпування.

Для тварин, яким необхідний постійний контроль за їх станом, проведення тривалих лікувальних маніпуляцій, інтенсивної терапії, у післяопераційному періоді в клініці організовано цілодобовий стаціонар, де створено всі умови для швидкого одужання Ваших вихованців.

Наш стаціонар завжди відкритий для ваших улюбленців. Ми оснастили його системою «тепла підлога» з індивідуальними налаштуваннями температури та індивідуальним освітленням, а також системою вентиляції, що позбавляє неприємних запахів.

Наші фахівці забезпечать комфорт та догляд за твариною в режимі 24/7.
– Нагляд та догляд за твариною в період відсутності власника.
– Проведення йому лікувальних, діагностичних, реабілітаційних та інших процедур.
– Спостереження після проведення складних маніпуляцій/операцій.

Велике значення для профілактики захворювань та покращення якості життя наших вихованців грає диспансеризація. Здорова тварина має відвідувати ветеринарного лікаря не менше одного разу на рік для проведення вакцинації та планового профілактичного огляду.

Виклик ветеринара додому

Ветеринарний центр «Гранд Плюс» також надає ветеринарну допомогу вдома. Виклик ветеринара додому в Одесі та передмісті дозволить заощадити дорогоцінний час господаря тварини, знизити стресові ситуації для домашнього вихованця, а також скоротити ризик зараження тварин при контакті його з іншими тваринами у клініці. Ветеринарна допомога вдома дозволяє провести лікування тварин у комфортній та знайомій пацієнтові домашній обстановці.

Ветеринарна допомога вдома необхідна у випадках гострих захворювань чи небезпечних травм. Вдома ветеринарний лікар може надати цілу низку профілактичних послуг та терапевтичних процедур.

Ми намагатимемося не залишити без уваги жодне питання, допоможемо вирішити проблеми зі здоров’ям Ваших вихованців.