У найрозвиненіших країнах світу електронна ідентифікація тварин існує понад 20 років і у багатьох країнах закріплена законодавчо. В Україні чіпування тварин провадиться з 2003 року.
Наявність мікрочіпа, занесеного до родоводу, в багатьох країнах є обов’язковою умовою для участі тварини у виставках.
Чіпування значно полегшує пошук тварини, у разі її втрати. Особливо це актуально для власників племінних тварин, якщо Вашого вихованця захочуть вкрасти. Мікрочіп має індивідуальний номер, який неможливо підробити.
Мікрочіп є стерильною капсулою з біосумісного скла, що містить мікросхему з персональним 15-ти значущим кодом. Цей код гарантує надійну ідентифікацію тварини протягом усього життя.

чіпування тварин

Чіп вводиться тварині підшкірно в ділянку холки. Протягом 5-7 днів чіп оточується сполучною тканиною, що робить його частиною підшкірного шару та виключає переміщення. Використання біосумісного скла виключає відторгнення чипа або запалення.
Для визначення номера мікрочіпа, що вводиться, використовуються сканери.

Мікрочіп встановлений в одноразовий імплантатор, який складається з високоякісної порожнистої голки та допоміжного шприца. Імплантатор та мікрочіп стерилізовані та готові до використання.

Мікрочіп

Адміністратор нашої клініки може зареєструвати тварину на сайті animal-id.info. Для цього нам потрібні паспортні дані та ідентифікаційний код власника. Проте, ми радимо власникам тварин виконувати реєстрацію самостійно, оскільки це дозволяє внести докладнішу інформацію, а також розмістити фото свого вихованця.