видеоотоскопия

“Гранд Плюс”цілодобова ветеринарна клініка. Основним моментом при організації нашої клініки було створення цілодобового центру ветеринарної медицини, в якому власники тварин зможуть у будь-який час отримати консультацію кваліфікованого та доброзичливого ветеринарного лікаря, провести профілактичні заходи, обстежити тварину, швидко та якісно отримати лікувальну ветеринарну допомогу, придбати необхідні лікарські препарати та засоби догляду за твариною.

Ветеринарна клініка «Гранд Плюс» укомплектована сучасним діагностичним, лікувальним та хірургічним обладнанням. Лікарі нашої ветеринарної клініки є постійними учасниками міжнародних конгресів та конференцій.

Метою нашої ветеринарної клініки є безперервне підвищення якості обслуговування, розширення спектру послуг та впровадження нових методик та технологій у лікувальний процес. Ветеринарна клініка тісно співпрацює із передовими діагностичними центрами України. При клініці працює цілодобовий стаціонар, функціонує служба, яка надає ветеринарну допомогу вдома у будь-якому районі міста Одеси та передмісті.

У нашій клініці встановлений та успішно функціонує сучасний цифровий рентген апарат Kodak CR 850. За його допомогою лікарі клініки виконують більш точну та детальну діагностику вихованців.

Ветеринарний Центр «Гранд Плюс» пропонує для Ваших улюбленців один із найбільш інформативних методів візуальної діагностики внутрішніх органів – ультразвукове дослідження (УЗД). Завдяки використанню УЗД сканера Toshiba Aplio Mx у нас з’явилася можливість виконувати малоінвазивні хірургічні втручання (біопсія внутрішніх органів, катетеризація жовчних проток тощо).

Ультразвукове дослідження у поєднанні з іншими методами діагностики (наприклад, дослідженнями крові тощо) допоможе розпізнати захворювання на ранніх стадіях розвитку, встановити діагноз при неясній клінічній картині, вчасно призначити лікування, контролювати перебіг лікування та його результати.

Однією з найновіших послуг, яка успішно впроваджена в клініці, є повне кардіологічне обстеження тварин.

.

Ветеринарний центр “Гранд Плюс” розташований у центрі міста Одеси, має зручну транспортну розв’язку.
Біля клініки є безкоштовна парковка.