Основною причиною стерилізації кішок є багаторазова (до 4-х разів на рік) вагітність, що призводить до великої кількості непотрібних кошенят. Другою причиною стерилізації кішок є їхня особлива поведінка під час течки — катання по підлозі, повзання по підлозі з відставленим хвостом, підвищена агресивність і т.д.

Кішок можна стерилізувати з 7 місяців. Існує думка, що до стерилізації кішка має один раз принести потомство. Однак це не так. Ветеринарні лікарі у всьому світі достовірно знають, що стерилізація тварин у ранньому віці до появи першої тічки профілактує деякі тяжкі захворювання. Стерилізація самок, як і будь-яка порожнинна операція, технічно складніша, ніж кастрація самців, але все одно залишається безпечною та гуманною.

стерилізація кішок

У нашій клініці стерилізація (кастрація) кішок виконується під загальною анестезією із застосуванням анестезіологічного посібника, прийнятого в передових клініках світу. У нашій клініці така операція виконується в умовах сучасної абсолютно стерильної операційної, що не потребує застосування антибіотиків у післяопераційному періоді.

Вартість стерилізації Вашої кішки у ветеринарній клініці «Гранд Плюс» – від 1850 гривень (прохання вартість стерилізації уточнювати за телефоном). У вартість входять послуги медичного персоналу, загальний аналіз крові, який виконується перед операцією, для того, щоб переконатися, що тварина клінічно здорова, медикаменти, захисний комір і післяопераційне спостереження за кішкою в стаціонарі.

Операція виконується з використанням внутрішньошкірного косметичного шва, що дає можливість скоротити та спростити обробку шва, надати більш естетичного вигляду пошкодженій ділянці, уникнути видимих рубців. Головне – при косметичному шві вам не доведеться за 10-14 днів привозити кішку на зняття швів.

Ми також можемо взяти на себе доставку тварини в клініку і назад. Вартість доставки в межах міста Одеси та передмістя обумовлюється додатково залежно від відстані.