У домашніх тварин часто зустрічаються хвороби репродуктивних органів. Це пов’язано з малорухливим способом життя тварин, гормональними порушеннями, неправильним харчуванням. Дуже важливо вчасно виявити ці хвороби. Ми пропонуємо скористатися послугами наших спеціалістів для кваліфікованої діагностики захворювань репродуктивної системи та надання Вашим вихованцям необхідної терапевтичної чи хірургічної ветеринарної допомоги.

Для отримання здорового приплоду необхідно проводити обстеження тварин з метою визначення патології на ранніх термінах вагітності, а також визначення патології плодів.

Ми надаємо допомогу в допомозі собакам і кішкам з виїздом додому. Досвідчений ветеринар огляне новонароджених, за потреби реанімує, надасть швидку ветеринарну допомогу. У разі ускладнень, у новонароджених кошенят чи щенят буде більше шансів вижити. Так само наші ветеринарні лікарі здійснюють післяпологове спостереження за твариною та приплодом та за необхідності проводять лікування післяпологових патологій.