Захворювання шкіри у собак та котів зустрічаються досить часто. Причинами шкірних захворювань є паразитарні збудники, грибкові та бактеріальні інфекції, алергії, гормональні порушення або новоутворення. Захворювання шкіри проявляються свербінням, облисінням тощо, що завдає чимало клопоту власникам тварин. Крім того, захворювання шкіри можуть бути заразними, що створює ризик зараження для господарів або інших вихованців у сім’ї.

Прийом ветеринарного дерматолога
Прийом ветеринарного дерматолога

Прием ветеринарного дерматолога

В ветеринарній клініці “Гранд Плюс” веде прийом досвідчений ветеринарний лікар – дерматолог. Якщо Вашого вихованця турбують рани, подразнення, новоутворення на шкірі, алергічні реакції, отити і т.д., Ви можете сміливо записуватись на прийом до дерматолога.

Для діагностики дерматологічних захворювань дуже часто необхідно виконати відповідні аналізи. Більшість аналізів буде зроблено в лабораторії нашої ветеринарної клініки, що дозволить прискорити процес постановки діагнозу.

Дуже часто проблема зі шкірою у тварин є хронічним захворюванням. Дерматолог проконсультує власників таких тварин, як мінімізувати ці проблеми та жити повноцінним життям.

 

Запис на прийом та консультація за номерами: